پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: ILohE6AU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۵:۵۷:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۵
با حضور مسئولین وزارتی و استانی آموزش وپرورش:

افتتاحیه دوره آموزشی کشوری تامین مدرسان استانی برنامه ملی شهاب در زنجان برگزار شد

افتتاحیه دوره آموزشی کشوری تامین مدرسان استانی برنامه ملی شهاب در زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره آموزش وپرورش استان زنجان،یعقوب علی عبادی در این مراسم ضمن خیر مقدم به میهمانان وزارتی و شرکت کنندگان گفت:ورود مدرسان برنامه ملی شهاب از هشت استان کشور به  زنجان و انتخاب این استان از سوی وزارت به عنوان میزبان دوره، مایه مباهات و خرسندی مجموعه آموزش وپرورش استان زنجان است.

وی افزود:هدف از برنامه ملی شهاب شناسایی و هدایت استعدادهای برتر دانش آموزان بدون در نظر گرفتن تفاوت های فردی و پایگاه اجتماعی آن ها می باشد.

معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان و نایب رییس دوره مذکور ادامه داد:استان زنجان در سال اول اجرا،این برنامه را در یک منطقه آموزشی و با 879دانش آموز شروع کرد و در سال دوم این برنامه به دو منطقه آموزشی و در سال سوم نیز به شش منطقه آموزشی  تعمیم یافت.

عبادی تصریح نمود:در سال تحصیلی پیش رو اهتمام استان برای اجرای این برنامه با حدود48هزار دانش آموز می باشد.

وی اضافه کرد:هم اکنون دانش آموزان سال اول برنامه ملی شهاب وارد کلاس هفتم در دروه اول متوسطه خواهند شد.

نایب رییس دوره آموزشی تامین مدرسان برنامه ملی شهاب در زنجان ابراز داشت:برای اجرای هوشمندانه سند تحول بنیادین و رسیدن به افق 1404 باید بتوانیم استعدادهای برتر دانش آموزان را شتناسایی و جهت دهی نماییم.

وی خطاب به مدرسان شرکت کننده در دوره گفت:شما پرچم داران این حرکت می باشید وباید با امید گره ها و مشکلات را شناسایی نمایید تا دانش آموزان را به سر منزل مقصود برسانید.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه