پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: JoB1SEu1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۲۸:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۰
مدیر آموزش و پرورش ماهنشان در جلسه شورای معاونین گفت:

تابستان فرصت مناسبی برای برنامه ریزی کردن می باشد

نادرمحمدحیدری مدیر آموزش و پرورش ماهنشان در جلسه شورای معاونین گفت:تابستان فرصت مناسبی برای برنامه ریزی کردن می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازماهنشان ،جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش ماهنشان با حضور مدیر و اعضای شورا در محل دفتر مدیریت با دستور جلسه بررسی مسائل جاری اداره تشکیل شد.

نادرمحمد حیدری مدیر آموزش و پرورش ماهنشان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های همکاران آموزشی و اداری در سال تحصیلی گذشته، از لزوم برنامه ریزی مناسب برای سال تحصیلی 97-96 در  فصل تابستان سخن گفت.

حیدری رشد و پیشرفت آموزش و پرورش را حاصل ایثار و از خود گذشتگی معلمان و همکاران اداری دانست و خاطرنشان کرد: وظیفه شورای معاونین سیاستگزاری در راستای اهداف آموزش و پرورش و اعتلای شهرستان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش ماهنشان همچنین با اشاره به برنامه های ساماندهی نیرو و فضا برای سال تحصیلی جدید، تعمیرات مدارس، اختصاص معلم به روستاها با جمعیت دانش آموزی یک یا دو نفر  و مسائل جاری و پیش رو لزوم برنامه ریزی و دقت نظر معاونین را کما فی السابق در این زمینه خواستار شد.

در ادامه جلسه نیز بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل آموزشی و پرورشی توسط اعضا پی گرفته شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه