پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: LduK3uRa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۱۶:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۰
باهدف سازماندهی وبررسی وضعیت نیروی انسانی:

شورای سازماندهی آموزش و پرورش شهرستان طارم تشکیل جلسه داد

جلسه شورای سازماندهی سال تحصیلی 97-96 آموزش و پرروش شهرستان طارم ،باهدف سازماندهی وبررسی وضعیت نیروی انسانی و باحضور اعضای شورا در اتاق ریاست برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازطارم،دراین جلسه محمد حسین عمارلو ، در خصوص دستورالعمل ارسالی سازماندهی وبررسی وضعیت نیروی انسانی وجلسه توجیهی برای مدیران جهت برگزاری سازماندهی متقاضیان جابجایی سال تحصیلی 97-96 توضیحاتی ارائه نمود.

عمارلو افزود:با توجه به انقباظی بودن دستور العمل سامان دهی و سازمان دهی نیروها در سال جدید تلاش براین خواهد بود از ظرفیت کلیه نیروها بر اساس شرایط حاکم در فضای استقرار نظام  3-3-6 در شهرستان به نحو مطلوب استفاده شود و در این راستا در سازمان دهی امسال سه فاکتور فضا،امکانات و نیروها بیشترمورد توجه دقت قرارگیرد، پس بایدفرآیندهای را در نظر بگیریم که کمترین آسیب به فرایند آموزش – یادگیری وارد شود.

سپس علی جعفری معاون آموزشی گزارش کوتاهی از وضعیت نیروی انسانی سه مقطع ارائه وبه سازماندهی نیروهای  متقاضی جابجایی ابتدایی،متوسطه اول  و دوم برای سال تحصیلی 97-96 اشاره کرد.

جعفری  همچنین به مقایسه دستور العمل سال قبل و امسال پرداخت و تغییراتی که توسط کارشناسان و مدیران مافوق انجام گرفته را یاد آور شد و دلایل افزایش و کاهش کلاس ها در سه مقطع تحصیلی را بیان کرد.

در ادامه جلسه اعضای شورا به بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل آموزشی و سازماندهی و ساماندهی نیروها و فضاهای آموزشی هرچه بهتر در سال تحصیلی پیش رو و رعایت مفاد بخشنامه ها پرداختندو جلسه با تصویب مصوباتی به پایان رسید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه