پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: zosuMviz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۰۸:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۷
با حضور بخشدارورییس آموزش وپرورش بخش سجاسرود:

از روند احداث دیوار و حصارکشی آموزشگاه دکتر شریعتی آقبلاغ سجاسرودبازدید به عمل آمد

با حضور بخشدارورییس آموزش وپرورش بخش سجاسرود،از روند احداث دیوار و حصارکشی آموزشگاه دکتر شریعتی آقبلاغ سجاسرودبازدید به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازسجاسرود ، آموزشگاه دکتر شریعتی روستای آقبلاغ این بخش با مشارکت خیّرین محلی ، نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی و بخشداری سجاسرود حصارکشی می شود .  

دراین راستابخشدار  و رئیس اداره آموزش و پرورش بخش سجاسرود از روند احداث دیوار و حصارکشی آموزشگاه دکتر شریعتی آقبلاغ  بازدید نمودند و با دهیار ، معتمدین و خیرین روستای آقبلاغ دیدار و گفتگو کردند .   

شایان ذکر است، دکتر بیگدلی  نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی در دیدار قبلی خود با مردم روستای آقبلاغ ، پرداخت 50 درصد هزینه حصارکشی آموزشگاه ابتدایی دکتر شریعتی آقبلاغ و هزینه تعمیرات سیستم گرمایشی دبیرستان شبانه روزی آقبلاغ را تقبل نموده بود و اکنون حصارکشی این آموزشگاه با مشارکت خیرین محلی ، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی و بخشداری در حال انجام است .  

محمد کرد رئیس اداره آموزش و پرورش سجاسرود در این بازدید از  پیگیری و مساعدت های  نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان خدابنده ، بخشدار بخش سجاسرود ، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان ، اهالی خیّر روستای آقبلاغ و کلیه عواملی که در زمینه های مختلف احداث ، تعمیر و تجهیز  پروژه های عمرانی و فضاهای آموزشی و پرورشی مشارکت نموده اند ، قدردانی نمود .  

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه