پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: QNAoPTKx      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۱:۰۱:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۴
درراستای بررسی مسایل ومواردآموزشی :

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان از شهرستان ایجرودبازدیدنمود

محمود شهبازی،معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان ،درراستای بررسی مسایل آموزشی وپرورشی،از شهرستان ایجرودبازدیدنمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازایجرود،محمودشهبازی معاون آموزش متوسطه  و اخوان رئیس گروه های آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش وپرورش  استان  از مدارس و فعالیت های آموزشی شهرستان ایجرود بازدید کردند.

در این بازدید، شهبازی ضمن تاکید بر عملیاتی شدن تمامی ابعاد طرح پروژه مهر در سطح شهرستان ، اهتمام  لازم در جهت استفاده از تمامی ظرفیت های ارگانها و ادارات شهرستان برای بازگشایی مدارس و استقبال از سال تحصیلی جدید را خواستار شد.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب شورای پروژه مهر شهرستان در سالتحصیلی 96-95 ، از تلاش های صورت گرفته در این زمینه تقدیر و تشکر نمود.

معاون آموزش وممتوسطه آموزش وپرورش استان  همچنین بر استفاده از ظرفیت شورای آموزش و پرورش شهرستان در پیشبرد اهداف پروژه مهر تاکید کرد.

داود بهرامی ، مدیرآموزش و پرورش شهرستان ایجرودنیز،ضمن تقدیر از حمایت و حضور معاون آموزشی متوسطه  آموزش و پرورش استان در این شهرستان ، گزارشی از وضعیت نیرو انسانی ، فضا های آموزشی ، نتایج امتحانات متوسطه دوره دوم و تجمیع کلاس های دوپایه متوسطه دوره اول را ارائه نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه