پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: Adk6SI5A      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۵۵:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹
رئیس آموزش وپرورش منطقه بزینه رود،دراولین جلسه پروژه مهر گفت:

کارگروه های پروژه مهر با جدیت تمام کارهای مربوط به این پروژه را پیگیری نمایند

محمدرضا زنگنه، رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، ضمن تقدیر از تلاش کلیه کارشناسان این اداره و تشریح وظایف کارگروه ها گفت: کارگروه های پروژه مهر با جدیت تمام کارهای مربوط به این پروژه را پیگیری نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از بزینه رود، اولین جلسه پروژه مهر این منطقه با حضور کلیه اعضا، روز پنج شنبه 23 تیرماه برگزارشد.

محمدرضا زنگنه، رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، ضمن تقدیر از تلاش کلیه کارشناسان این اداره  و تشریح وظایف کارگروه ها گفت: کارگروه های پروژه مهر با جدیت تمام کارهای مربوط به این پروژه را پیگیری نمایند.

وی بر لزوم تشکیل جلسات توسط کارگروه ها تاکید کرد و گفت: جلسات کارگروه ها باید به صورت مستمر برگزار شود تا شاهد خلاقیت در اجرای پروژه مهر باشیم.

وی افزود: تاکید بر خرد جمعی از به وجود آمدن مشکلات جلوگیری می کند و باعث می شود تا به بهترین نحو هر عملی به سرانجام برسد.

در پایان جلسه اعضا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه