پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: NVlCzn87      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۵۳:۳۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۴
با ابلاغ دستورالعمل پروژه مهر در سال تحصیلی97-96:

اولین جلسه ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش منطقه زنجانرود تشکیل شد

نخستین جلسه ستادپروژه مهر اداره آموزش و پرورش منطقه زنجانرود به منظور آماده سازی مناسب مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید با حضور اعضا در اتاق ریاست تشکیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از زنجانرود؛ در این جلسه محمد ابراهیم بهرامیان رئیس آموزش و پرورش این منطقه منطقه با اشاره به اهمیت پیگیری دستور العمل پروژه مهر اظهار داشت: مهمترین هدف پروژه مهر برنامه‌ریزی و فراهم‌ کردن زمینه مناسب جهت بازگشایی هرچه باشکوه‌تر مدارس می باشد.

وی با تأکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود در راستای اجرای این پروژه گفت: امیدوارم در سال جاری با همکاری کلیه فرهنگیان منطقه،  عملکرد مثبت و قابل قبولی در اجرا صورت بگیرد و با ایجاد شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس، دانش آموزان با آرامش و خاطره خوش سال تحصیلی جدید را آغاز نمایند.

در ادامه روح اله اجاقلو معاون آموزشی آموزش و پرورش منطقه زنجانرود در سخنانی با تأکید بر این که پروژه مهر باید منتج به کیفیت بخشی در امر آموزش شود افزود: آغاز سال تحصیلی نیازمند آماده سازی نیروی انسانی، فضا و شرایط مناسب فیزیکی می باشد که باید با برنامه ریزی مناسب و پیگیری جدی معیارهای دستورالعمل اجرایی پروژه مهر، در این زمینه ها به شرایط مطلوب برسیم.

وی در ادامه در خصوص کمیته ها و وظایف محوله توضیحاتی را ارائه نمود.

گفتنی است، ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش منطقه زنجانرود در پنج کارگروه از تیرماه فعالیت خود را آغاز کرده است و این کارگروه ها در قالب سازماندهی، تعمیر و تجهیز مدارس، توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی، تأیید صلاحیت و نظارت و ارزیابی فعالیت خواهند کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه