پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: GMP6JDRL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۳۴:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۸
به منظورساماندهی فضاهای آموزشی ونیروی انسانی :

اولین جلسه ی شورای پروژه ی مهر منطقه ی افشار تشکیل شد

سیدمجتبی حسینی در جلسه شورای پروژه مهر منطقه افشار ،برنامه ریزی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال را از اولویت های پروژه مهر سال تحصیلی جاری عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازافشار،اولین جلسه شورای پروژه مهر این منطقه با حضور اعضا و به ریاست سید مجتبی حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حسینی ضمن تقدیر از فعّالین پروژه مهر سال تحصیلی گذشته با توجه به رتبه های کسب شده ، منطقه افشار را در زمینه اجرای دستورالعمل  پروژه مهر سرآمد توصیف کرد و خواستار استفاده از تجربیات سالهای گذشته در اجرای دقیق محورهای پروژه مهر سال تحصیلی 97-96 شد.

وی از مسئولین کارگروه های مختلف خواست که در برنامه ریزی تحقق شعار سال را از اهداف اصلی خود در نظر گرفته و در این راستا بر ضرورت سازماندهی درست و به موقع نیروی انسانی، توزیع متوازن رشته های تحصیلی، استقرار پایه یازدهم،خرید کالای ایرانی،جذب مشارکت نهادهای برون و درون سازمانی و صرفه جویی اهتمام نمایند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشار شاخصه بارز موفقیت را همکاری،هماهنگی و همدلی عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد که با تلاش مسئولین کارگروه های مختلف ، ارکان اداری و مدیران مدارس ضمن کاهش ترک تحصیل و توجه ویژه به جذب و افزایش پوشش تحصیلی در اول مهر ، بازگشایی مدارس با پویایی و نشاط همراه باشد و در هیچ مدرسه ای شاهد کمبود امکانات اولیه از حیث نیروی انسانی و عمرانی نباشیم.

در ادامه این جلسه حمداله محمدی معاونت آموزش و دبیر شورای پروژه مهر این منطقه نیز ضمن تشریح دستورالعمل و شرح وظایف هر یک از کارگروه ها برضرورت مستندسازی فعالیت ها و اقدامات و ارسال گزارش به موقع تاکید کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه