پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: bfgZ8SKC      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۲۴:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۵
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر خبر داد:

تصویب ۲ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی ابهر

موسی رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر از تصویب بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش ابهر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ابهر،موسی رضایی درجلسه هماهنگی مدیران مدارس با رویکرد تدوین برنامه‌های پروژه مهر، آموزش و پرورش را مهمترین محور توسعه کشور خواند و با تاکید بر لزوم شاداب‌سازی فضای مدارس اظهار کرد: پروژه مهر باید زمینه‌ساز بازگشایی مطلوب و ایجاد روزی خاطره‌انگیز برای دانش‌آموزان و معلمان باشد.

وی پروژه مهر را از اقدامات فرآیند محور و سیستماتیک عنوان کرد و با تاکید بر لزوم ایجاد حس مشارکت‌پذیری در اولیا ، گفت: مدیران مدارس با اتخاذ رویکرد عملیاتی و استفاده از ظرفیت‌های اولیا، دانش‌آموزان و خیرین وظیفه دارند مدارس را برای ورود به سال تحصیلی جدید آماده کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر با تاکید بر لزوم تکریم اولیا و مراجعان به مدارس و اخلاق‌مداری اظهار کرد: تلاش در راستای صیانت از حقوق شهروندان در برنامه‌های جاری مدارس به ویژه موضوع ثبت‌نام از دانش‌آموزان از مهم‌ترین اولویت‌های برنامه آموزش و پرورش شهرستان است.

رضایی از تصویب بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش شهرستان ابهر خبر داد و گفت: اولویت هزینه‌کرد اعتبارات تکمیل  پروژه‌هایی مانند آموزشگاه «کرد بچه»و سالن هنرستان باقرالعلوم در ابهر و آموزشگاه دکتر حسینی در صائین قلعه است.

وی با اشاره به شیوه پذیرش و ثبت نام دانش آموزان در مدارس غیر دولتی، شاهد ، نمونه دولتی و استعدادهای درخشان افزود: در مدارس غیر دولتی، نصب نرخ شهریه مصوب ابلاغی، به همراه رئوس کلیه فعالیت ها در محل ثبت نام و در معرض دید اولیا و مراجعین محترم الزامی است.

گفتني است در پیان اين مراسم  پس از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در حوزه های مختلف  تبادل نظر گردید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه