پورتال اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان
کدمطلب: oVoJZFkQ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۱۵:۵۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۲
با حضور کارشناسان آموزش و پرورش استان:

جلسه هم اندیشی مدیران و موسسان آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجه ناحیه یک برگزار شد

با حضور کارشناسان آموزش و پرورش استان،جلسه هم اندیشی مدیران و موسسان آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجه ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ناحیه یک،در این جلسه مجیددویرانی در سخنانی ضمن قدردانی از مدیران و موسسان مدارس و مراکز غیردولتی ، از همکاران غیر دولتی به عنوان مکمل و یاوران مدارس دولتی در عرصه تعلیم و تربیت یاد کرد .

وی افزود : مدارس و مراکز غیر دولتی باید با رعایت دقیق قوانین و مقررات موجب کسب رضایت و اعتماد بیشتر مردم و اولیای دانش آموزان شوند.

در این جلسه، کارشناس مسئول مدارس غیر انتفاعی استان نیزضمن قدردانی از تلاش ها و فعالیت های مطلوب مدیران و موسسان آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجه ، هدف از برگزاری این جلسه را باز خورد نتایج فعالیت های یک ساله مدیران و موسسان عنوان کرد و گفت : برگزاری مستمر و منظم این گونه جلسات می تواند موجب افزایش مطلوب تعامل بین مسئولین ، مدیران و موسسان شود .

وی افزود : تلاش خواهد شد به منظور نظارت و توجه جدی بر کیفیت بخشی آموزشی از آموزشگاه ها به صورت منظم بازدید شود .

 علی محمدی ، در خصوص دفاتر مالی ، آمار دانش آموزان و کارکنان، استفاده از وسایل کمک آموزشی ، حفظ و نگه داری اسناد و مدارک ، توجه به مسائل دینی و پرورشی در فعالیت ها و برخی مسائل در خصوص تمهیدات لازم جهت فعالیت مطلوب مراکز آموزشی غیر دولتی علمی آزاد و زبان های خارجه نیز، مطالبی بیان کرد .

درادامه اکبراسماعیلی کارشناس آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجه اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص مسائل مربوط به محور فضا و تجهیزات ، مسائل مربوط به امور مالی و اداری ، مسائل فرهنگی و پرورشی ، محور مدیریت و برنامه ریزی ،  تشکیل پرونده های دانش آموزی و کارکنان در آموزشگاه، مطالبی عنوان کرد .

دوست محمد عباسی کارشناس مسئول مشارکت های مردمی ناحیه یک زنجان نیز در این جلسه برهمکاری ، همفکری ، تعامل مطلوب براساس اصل احترام متقابل و انجام فعالیت ها براساس قانون و مقررات ،تاکید کرد .

در این جلسه هریک از مدیران و موسسان دیدگاه ها ، نقطه نظرات ، پیشنهادها و سوالات خود را مطرح کردند که توسط مسئولین جلسه ،پاسخ های لازم داده شد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه